+48 533 322 626

Platforma okna czasowe

Awizowanie dostawy

Awizowanie dostawy Platforma okna czasowe

Awizowanie dostawy

Planowanie dostaw to jedno z istotniejszych zadań magazynu. Opóźnienia dostaw generują straty i negatywnie wpływają na relacje z klientami. To właśnie kontrola dostaw, śledzenie czasu transportu, monitorowanie przewoźników są kluczowe. Wpływają na wydajność magazynu, terminowość dostaw, jak również od nich zależą przestoje, straty i opóźnienia. Wszystkie te procesy można obsługiwać poprzez oprogramowanie Awizacje #VSS.net od SoftwareStudio. System zapewnia pełną kontrolę nad awizacją dostaw, a także transportem – kierowca potwierdza awizację przez oprogramowanie za pomocą tableta, czy smartfona. To pozwala dostawcy reagować na wszelkie utrudnienia i minimalizować ryzyko problemów z awizacjami dostaw.

Platforma okna czasowe

AWIZO DOSTAWY, System YMS.

Program online do awizacji dostaw

Okna czasowe logistyka

Okna czasowe logistyka Program online do awizacji dostaw

Program online do awizacji dostaw

PROGRAM ONLINE DO AWIZACJI DOSTAW, czyli awizowanie dostawy.

Oprogramowanie działające online w chmurze przez przeglądarkę internetową wykorzystywane jest przez przedsiębiorstwa do ewidencji i harmonogramowania dostaw do magazynu.

Awizacja transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone.

Aby dopisać nowe awizo należy wybrać pozycję menu DOPISZ NOWE AWIZO.

Program online do awizacji dostaw umożliwia awizację dostaw do magazynu wraz z ewidencją rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem.

Na serwerach SoftwareStudio (chmura prywatna w data center ATM w Warszawie w środowisku VMware) zainstalowany jest serwer aplikacji Microsoft IIS oraz server baz danych SQL.

Użytkownicy systemu korzystając z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, łącząc się z serwerem za pośrednictwem przeglądarki internetowej mają możliwość rejestrowania planowanych dostaw.

Awizowanie dostawy

Platforma okna czasowe

Platforma okna czasowe Awizowanie dostawy

Awizowanie dostawy

AWIZO DOSTAWY, System YMS.

Awizowanie

Awizo dostawy

Awizo dostawy Awizowanie

Awizowanie

Awizowanie dostaw SoftwareStudio.

Android awizacja dostaw.

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw

Awizowanie dostaw Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw w programie SoftwareStudio pozwalają dostawcom, odbiorcom oraz spedycji rezerwować terminy rozładunków i załadunków.

Rozwiązanie redukuje możliwości spiętrzania pracy w godzinach szczytu.

Ponieważ nikt nie lubi czekać w kolejkach i marnować czas.

Jeżeli dajemy możliwość przewoźnikowi wyboru wolnego przedziału czasowego (okno czasowe), to z pewnością z tego skorzysta.

Za planowanie i obsługę dostaw oraz awizacje kierowców odpowiedzialne są w firmie zwykle różne grupy osób.

Dlatego wdrożenie tego systemu awizowanie dostaw SoftwareStudio pozwala na przeniesienie pracy związanej z awizacją na dostawcę/przewoźnika.

W efekcie następuje odciążenie działu logistyki.

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

VSS.net

VSS.net Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

System do awizacji dostaw

Awizowanie dostaw

Awizowanie dostaw System do awizacji dostaw

System do awizacji dostaw

Aplikacja na Android awizowanie dostaw udostępnia informacje związane z transportem towaru oraz dane kierowcy i samochodu.

Magazyn natomiast poprzez System awizacji otrzymuje informacje jakie w kolejności wysyłki wymagają przygotowania.

Może dzięki temu optymalizować prace kompletacyjne i organizować miejsce w magazynie.

yard management

Platforma YMS

Oprogramowanie YMSVSS.netSystem YMSAwizowanie dostawyYMS programSystem YMSOprogramowanie YMSSystem YMS VSS.net System YMS System YMS YMS to stabilny system informatyczny służący do kontrolowania działań logistycznych magazynów, czy zakładów produkcyjnych. Umożliwia łatwe planowanie dostaw do magazynów, ruchu zakładowego, załadunków i rozładunków asortymentu. Harmonogramowanie za pomocą programu #YMS jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Wystarczy urządzenie z …

Planowanie transportów

Oprogramowanie YMSZarządzanie awizacjamiPlatforma do awizacjiPlatforma do awizacjiPlanowanie transportów do magazynuPlatforma do awizacjiPlanowanie transportów do magazynu Zarządzanie awizacjami Platforma do awizacji Platforma do awizacji Nowoczesna platforma do awizacji powinna spełniać wszystkie najważniejsze wymagania firm magazynowych oraz logistycznych. Dlatego #SoftwareStudio stworzyło system awizacyjny, który bezpiecznie przechowuje dane, a zarazem został zaprojektowany z wykorzystanych najnowocześniejszych i stabilnych …

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie wszystkich dostaw do magazynu powinno odbywać się przez oprogramowanie, które wspomoże osoby zarządzające przyporządkowywaniem ilość czasu do rodzaju dostawy.

System od Softwarestudio umożliwia ustalanie okien czasowych, a także ich edycję.

Pozwala na automatyzację tych procesów.

Przy czym ich używanie poprzez aplikację, albo z poziomu przeglądarki internetowej jest niezwykle wygodne i pozwala na komunikację między kierowcą, magazynem i wszystkimi działami oraz osobami uczestniczącymi w procesie transportowania towarów.


System do awizacji

Awizacja dostaw – aplikacja

Czas zakończyć wpisywanie danych kierowcy i samochodu, czasów wjazdu, a także wyjazdu w zeszytach ochrony. Mamy XXI wiek, czas wykorzystać rozwiązanie typu: awizacja dostaw, a także aplikacja WWW. Okna czasowe umożliwiają ciągły dostęp do utworzonych awizacji. Upoważnieni pracownicy mają możliwość edycji danych, zmiany godziny załadunku/rozładunku, jak również zakresu okien czasowych. …
program do awizacji dostaw

Planowanie transportów do magazynu

Planowanie transportów, czyli AWIZACJA TRANSPORTU. O wdrożeniu systemu planowania transportów należy pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów. To jedno z istotniejszych zadań magazynu. Opóźnienia dostaw generują straty i negatywnie wpływają na relacje z klientami. To właśnie kontrola dostaw, śledzenie czasu transportu, monitorowanie przewoźników …