+48 533 322 626
Table Of Contents

Platforma okna czasowe

Awizowanie dostawy

Awizowanie dostawy Platforma okna czasowe

Awizowanie dostawy

Planowanie dostaw to jedno z istotniejszych zadań magazynu. Opóźnienia dostaw generują straty i negatywnie wpływają na relacje z klientami. To właśnie kontrola dostaw, śledzenie czasu transportu, monitorowanie przewoźników są kluczowe. Wpływają na wydajność magazynu, terminowość dostaw, jak również od nich zależą przestoje, straty i opóźnienia. Wszystkie te procesy można obsługiwać poprzez oprogramowanie Awizacje #VSS.net od SoftwareStudio. System zapewnia pełną kontrolę nad awizacją dostaw, a także transportem – kierowca potwierdza awizację przez oprogramowanie za pomocą tableta, czy smartfona. To pozwala dostawcy reagować na wszelkie utrudnienia i minimalizować ryzyko problemów z awizacjami dostaw.

Platforma okna czasowe

AWIZO DOSTAWY, System YMS.

Program online do awizacji dostaw

Okna czasowe logistyka

Okna czasowe logistyka Program online do awizacji dostaw

Program online do awizacji dostaw

PROGRAM ONLINE DO AWIZACJI DOSTAW, czyli awizowanie dostawy.

Oprogramowanie działające online w chmurze przez przeglądarkę internetową wykorzystywane jest przez przedsiębiorstwa do ewidencji i harmonogramowania dostaw do magazynu.

Awizacja transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone.

Aby dopisać nowe awizo należy wybrać pozycję menu DOPISZ NOWE AWIZO.

Program online do awizacji dostaw umożliwia awizację dostaw do magazynu wraz z ewidencją rezerwacji ramp w magazynie powiązanych z transportem.

Na serwerach SoftwareStudio (chmura prywatna w data center ATM w Warszawie w środowisku VMware) zainstalowany jest serwer aplikacji Microsoft IIS oraz server baz danych SQL.

Użytkownicy systemu korzystając z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu, łącząc się z serwerem za pośrednictwem przeglądarki internetowej mają możliwość rejestrowania planowanych dostaw.

Awizowanie dostawy

Platforma okna czasowe

Platforma okna czasowe Awizowanie dostawy

Awizowanie dostawy

AWIZO DOSTAWY, System YMS.

Awizowanie

Awizo dostawy

Awizo dostawy Awizowanie

Awizowanie

Awizowanie dostaw SoftwareStudio.

Android awizacja dostaw.

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw

Awizowanie dostaw Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw w programie SoftwareStudio pozwalają dostawcom, odbiorcom oraz spedycji rezerwować terminy rozładunków i załadunków.

Rozwiązanie redukuje możliwości spiętrzania pracy w godzinach szczytu.

Ponieważ nikt nie lubi czekać w kolejkach i marnować czas.

Jeżeli dajemy możliwość przewoźnikowi wyboru wolnego przedziału czasowego (okno czasowe), to z pewnością z tego skorzysta.

Za planowanie i obsługę dostaw oraz awizacje kierowców odpowiedzialne są w firmie zwykle różne grupy osób.

Dlatego wdrożenie tego systemu awizowanie dostaw SoftwareStudio pozwala na przeniesienie pracy związanej z awizacją na dostawcę/przewoźnika.

W efekcie następuje odciążenie działu logistyki.

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

VSS.net

VSS.net Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

System do awizacji dostaw

Awizowanie dostaw

Awizowanie dostaw System do awizacji dostaw

System do awizacji dostaw

Aplikacja na Android awizowanie dostaw udostępnia informacje związane z transportem towaru oraz dane kierowcy i samochodu.

Magazyn natomiast poprzez System awizacji otrzymuje informacje jakie w kolejności wysyłki wymagają przygotowania.

Może dzięki temu optymalizować prace kompletacyjne i organizować miejsce w magazynie.

System awizacyjny

System YMS Rozwiązanie klasy Yard Management System oferowane przez SoftwareStudio umożliwia wyrównanie obciążenia magazynu oraz zlikwidowanie kolejek samochodów przed zakładem i magazynem. System YMS rejestruje awizacje, wizyty, kontroluje czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zdefiniowanych zasobów takich jak rampy, doki oraz wagi. Dostęp do oprogramowania posiadają pracownicy firmy, kontrahenci,…
VSS.net

VSS.net

SoftwareStudio stworzyło program, który pomoże w sprawnym zarządzaniu procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt na terenie zakładu. Program VSS.net o którym mowa w tym artykule charakteryzuje się przejrzystością oraz łatwością obsługi. Nowa awizacja Aby dodać planowaną awizację wystarczy wypełnić formularz. Po przyciśnięciu „Nowe” wyświetlony zostanie formularz, w którym…

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie dostaw SoftwareStudio

Awizowanie wszystkich dostaw do magazynu powinno odbywać się przez oprogramowanie, które wspomoże osoby zarządzające przyporządkowywaniem ilość czasu do rodzaju dostawy.

System od Softwarestudio umożliwia ustalanie okien czasowych, a także ich edycję.

Pozwala na automatyzację tych procesów.

Przy czym ich używanie poprzez aplikację, albo z poziomu przeglądarki internetowej jest niezwykle wygodne i pozwala na komunikację między kierowcą, magazynem i wszystkimi działami oraz osobami uczestniczącymi w procesie transportowania towarów.


YMS system

YMS system

YMS rozwiązanie awizacyjne pozwala na zarządzanie oraz kontrolę pracy poszczególnych uczestników procesu logistycznego. Wykorzystuje do tego technologię chmury obliczeniowej (Cloud Computing). Wspiera nie tylko firmę w zarządzaniu procesami logistycznymi, transportami, planowaniem dostaw, ale także przewoźników.

Awizacja

Awizacja dostawy towaru, czyli okienka czasowe. To potwierdzenie przez nadawcę terminu (dzień, godzina) dostawy; w praktyce – ułatwia i przyspiesza przyjęcie dostawy po stronie odbiorcy. Obecnie najczęściej do awizacji wykorzystuje się komunikację poprzez e-mail, jednak nowoczesne przedsiębiorstwa wdrażają systemy klasy YMS. Za pomocą oprogramowania przeglądarkowego, aplikacja dostępna jest On Line…