+48 533 322 626

System VSS

System zarządzania awizacjami

System zarządzania awizacjami System VSS

System zarządzania awizacjami

Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich celu, czasu oraz przebiegu na terenie zakładu przemysłowego. Awizacja dostaw umożliwia logowanie się dostawców lub przewoźników za pomocą przeglądarki internetowej (przez www) i rezerwację wolnego terminu w wybranym doku magazynu poprzez system awizacyjny. Cechy dobrego systemy zarządzania awizacjami: – Rezerwacja okien czasowych z wyprzedzeniem; – Raportowanie terminowości przewoźników; – Poprawa komunikacji operatorów logistycznych, pracowników magazynów i ochrony, zwiększając kontrolę pracy na rampach i pozwalając na optymalizację terminów dostaw; – Równomierne rozłożenie awizacji w czasie pracy magazynu.

System VSS

SYSTEM ZARZĄDZANIA AWIZACJAMI – VSS net. Oprogramowanie Studio #VSS.net to system zarządzania awizacjami, czyli rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution), czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowa-niem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Moduł programu Awizacja Transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone. Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich celu, czasu oraz przebiegu na terenie zakładu przemysłowego. Awizacja dostaw umożliwia logowanie się dostawców lub przewoźników za pomocą przeglądarki internetowej (przez www) i rezerwację wolnego terminu w wybranym doku magazynu poprzez system awizacyjny.

Awizacje dostaw

Platforma do awizacji

Platforma do awizacji Awizacje dostaw

Awizacje dostaw

System awizacji dostaw w magazynach wejściowych i wyjściowych pozwala na zewnętrzne awizacje firm (przewoźników/dostawców).

Awizacja dostaw umożliwia logowanie się dostawców lub przewoźników za pomocą przeglądarki internetowej (przez www) i rezerwację wolnego terminu w wybranym doku magazynu.

Sekcja Transport dla magazynu pozwala nam na bezpośrednie dopisanie transportu do wybranego magazynu, wybranej rampy i wybranej godzinie.

Aby dopisać nową pozycję należy w pierwszej kolejności wybrać magazyn.

Po wybraniu magazynu na pulpicie pojawi się tabela czasu pracy przedstawiająca poszczególne godziny z podziałem na dostępne w wybranym magazynie rampy.

Podstawowe funkcjonalności programu Awizo dostawy towaru: prowadzenie rejestru awizacji dostaw/rozładunków; graficzna interpretacja w kalendarzu; awizacje cykliczne, jednorazowe; definiowanie miejsc załadunków i rozładunków (doków); podział czasu na okna czasowe w określonych przedziałach np.

co 20 minut; powiązanie awizacji z innymi dokumentami systemu magazynowego; wysłanie potwierdzenia awizacji przez email.

Rozwiązanie można zainstalować na własnym serwerze, zintegrować z programem magazynowym lub wynająć jako usługę hostingu w chmurze prywatnej SoftwareStudio.

Hosting oprogramowania z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, dlatego w 2014 roku zwiększyliśmy znacząco moc prywatnej chmury obliczeniowej oraz dokonaliśmy dywersyfikacji poprzez zwiększenie kolokacji sprzętu komputerowego.

Główne data center naszej chmury obliczeniowej to ATM w Warszawie.

Awizacja dostaw oprogramowanie

Awizacja kierowcy

Awizacja kierowcy Awizacja dostaw oprogramowanie

Awizacja dostaw oprogramowanie

Aplikacja „okien czasowych” umożliwia dostawcy szybki wybór dostępnego czasu w magazynie na rozładunek.

Logistyk określa ramy czasowe dla konkretnego zlecenia lub dostawy.

Pozwala na wybór optymalnych, pod względem dojazdu na załadunek i terminu dostawy, okien czasowych.

Awizacja dostawy Android posiada informacje związane z transportem towaru oraz dane kierowcy i samochodu.

Magazyn natomiast poprzez system awizacji otrzymuje informacje jakie w kolejności wysyłki wymagają przygotowania.

Może dzięki temu optymalizować prace kompletacyjne i organizować miejsce w magazynie.

Awizacja dostaw SoftwareStudio

Aplikacja do awizacji

Aplikacja do awizacji Awizacja dostaw SoftwareStudio

Awizacja dostaw SoftwareStudio

Awizacja dostaw jest kluczowym działaniem wpływającym na wydajność magazynu i zmniejszenie kolejek przed magazynem.

Odpowiednie harmonogramowanie transportów przychodzących i wychodzących wiąże się znacznie z dobrą organizacją pracy magazynowej.

Precyzyjna kontrola wszystkich procesów awizacyjnych możliwa jest dzięki Awizacje VSS.

net od SoftwareStudio.

Oprogramowanie udostępnia wyrazisty kalendarz, który wykazuje zarezerwowane okna czasowe i planowane transporty.

okna-czasowe-transport-kalendarz-tydzień

Okna czasowe

Oprogramowanie YMSSystem YMSVSS.netOkna czasowe SoftwareStudioSystem awizacyjny od SoftwareStudioSystem awizacjiAwizacja dostaw aplikacjaSystem awizacyjny SoftwareStudioSoftwareStudio YMSOkno czasowe System YMS VSS.net VSS.net Wraz z przekazywanym do spedytora zleceniem transportowym, określane są ramy czasowe dla załadunku i rozładunku (okna czasowe). Dane te zapisywane są w bazie danych aplikacji VSS.net. Pozwala on określić w elastyczny sposób harmonogramy pracy magazynów …
VSS.net

VSS.net

SoftwareStudio stworzyło program, który pomoże w sprawnym zarządzaniu procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt na terenie zakładu. Program VSS.net o którym mowa w tym artykule charakteryzuje się przejrzystością oraz łatwością obsługi. Oprogramowanie YMSNowa awizacjaPotwierdzenie przybycia transportuWjazd na teren zakładuPowiadomienia SMSKalendarzePodsumowanie Nowa awizacja Aby dodać planowaną awizację wystarczy …

Oprogramowanie awizacja dostaw

Oprogramowanie awizacja dostaw

Oprogramowanie awizacja dostaw

Dostawcy i przewoźnicy na bieżąco mają dostęp do aktualnego harmonogramu pracy magazynu.

Widzą zajętość bram, doków magazynowych.

Udostępniane informacje umożliwiają w orientacji co do wolnych godzinach.

Dzięki rezerwacji okien czasowych mogą oni bez zbędnego oczekiwania dostarczyć towar do magazynu.

W sytuacji gdy magazyn jest już zajęty, wiedzą, że ma po co przyjeżdżać.

Dostawcy widzą swoje zamówienia i określają, które z nich, w jakim terminie i w jakiej części dostarczą.

Dzięki integracji oprogramowanie awizacja dostaw informacje zostają automatycznie przekazane do nadrzędnego systemu ERP.

Oprogramowanie awizacja dostaw

Oprogramowanie awizacja dostaw

Oprogramowanie awizacja dostaw

Awizacja dostaw to wymagające zadanie pracowników magazynu.

Ogromnym wsparciem, które pomaga w nadzorowaniu awizacji, a także planowaniu dostaw i reagowaniu na wszystkie wydarzenia podczas transportu i rozładunku jest odpowiednie oprogramowanie.

SoftwareStudio wprowadziło na rynek system Awizacje VSS.

NET.

To oprogramowanie dostosowane do wymagań firm magazynowych i logistycznych.

Zostało stworzone przy wykorzystaniu stabilnych rozwiązań technologicznych, po dokładnym zbadaniu potrzeb i wymagań firm zajmujących się awizowaniem transportów.

Awizacja dostaw aplikacja

Awizacja dostaw aplikacja

Awizacja dostaw aplikacja

Przedsiębiorstwa, których jednym z działań jest awizacja dostaw, potrzebują systemu, który będzie pozwalał na ich nadzorowanie oraz usprawnianie harmonogramu transportów.

Najlepszym systemem do tego celu jest Awizacje VSS.

net od SoftwareStudio.

Może być obsługiwane jako aplikacja na Android, Windows, ale też IOS.

To uniwersalne oprogramowanie, do którego dostęp można mieć z różnego rodzaju urządzeń nie tylko jako aplikacja.

Można je obsługiwać także poprzez przeglądarkę z każdego miejsca na świecie.


YMS yard management system

YMS yard management system

Dostęp do aplikacji VSS.net (YMS yard management system) posiadają: kontrahent, przewoźnik, magazyn, oraz ochrona obiektu. Program YMS umożliwia wprowadzenie obowiązku awizowania się firmą transportowym. System można integrować za pomocą wymiany danych z programami kontrahentów (ERP, TMS). Nie musisz więc wprowadzać wszystkiego do bazy w sposób manualny. Wystarczy, jak dane dotyczące …
platforma do awizacji

Zarządzanie awizacjami

O wykorzystaniu programu do zarządzania awizacjami tzw. okna czasowe planuje wiele firm od dłuższego czasu. Rosną wolumeny produkcyjne, co skutkuje zwiększeniem ilości dostaw oraz wysyłek wyrobów gotowych z magazynów, a to wymusza odpowiednie zarządzanie awizacjami. Narastają więc problemy w zarządzaniu pracą magazynów i organizacją czasu ich pracy. Dlatego niezbędnym okazuje …