+48 533 322 626

Platforma do awizacji

Oprogramowanie VSS.net

Oprogramowanie VSS.net Platforma do awizacji

Oprogramowanie VSS.net

Opanowanie żywiołu jakim jest w przedsiębiorstwie produkcyjnym lub logistycznym magazynu oraz placu manewrowego to duże wyzwanie. W sytuacji, gdy mamy kilka transportów dziennie, sztukę tą opanowują dobrze zorganizowane działy logistyki i transportu. Sytuacja się radykalnie zmienia, gdy dziennie tych transportów mamy kilkadziesiąt czy setki. Wówczas potrzebny jest system rezerwacji okien czasowych. Oprogramowanie #VSS.net w naturalny sposób wpływa na zmniejszenie kolejek ciężarówek czekających na rozładunek lub załadunek. Przewoźnicy po stronie kontrahentów rezerwują okno czasowe za pomocą oprogramowania VSS.net. Otrzymują zwrotnie informację o jakiej godzinie kierowca powinien się podstawić do magazynu, aby nie czekać na swoją kolej.

Platforma do awizacji

Dostawcy i przewoźnicy na bieżąco mają dostęp do aktualnego harmonogramu pracy magazynu. Widzą zajętość bram, doków magazynowych. Udostępniane informacje umożliwiają w orientacji co do wolnych godzin. Dzięki rezerwacji okien czasowych mogą oni bez zbędnego oczekiwania dostarczyć towar do magazynu. W sytuacji gdy magazyn jest już zajęty, wiedzą, że ma po co przyjeżdżać. Dostawcy widzą swoje zamówienia i określają, które z nich, w jakim terminie i w jakiej części dostarczą. Dzięki integracji oprogramowanie awizacja dostaw informacje zostają automatycznie przekazane do nadrzędnego systemu ERP.

Awizacja

Awizowanie dostaw

Awizowanie dostaw Awizacja

Awizacja

AWIZACJA, Awizacje VSS opinie.

Awizacja, czyli potwierdzenie przez nadawcę terminu (dzień, godzina) dostawy; w praktyce – ułatwia i przyspiesza przyjęcie dostawy po stronie odbiorcy.

Obecnie najczęściej do awizacji wykorzystuje się komunikację poprzez e-mail, jednak nowoczesne przedsiębiorstwa wdrażają systemy klasy YMS.

Za pomocą oprogramowania przeglądarkowego, aplikacja dostępna jest On Line przez Internet.

Umożliwia ona awizowanie i rezerwację okien czasowych w magazynie.

Można także wykorzystać aplikacje instalowane na telefonach np.

z systemem Android.

Manipulacje transportowe Systemy TMS.

SoftwareStudio VSS

System do awizacji

System do awizacji SoftwareStudio VSS

SoftwareStudio VSS

Oprogramowanie Awizacje VSS.

net to profesjonalne i dopracowane narzędzie do zarządzania awizacjami.

Sprawia, że wydajność magazynu jest na najwyższym poziomie.

Planowanie okien czasowych nigdy nie było tak łatwe, jak dzięki oprogramowaniu od SoftwareStudio.

Jest ono dostępne przez Internet.

Gwarantuje to wygodną obsługę systemu z każdej lokalizacji.

Wystarczy posiadać urządzenie z zainstalowaną przeglądarką internetową.

yard management system

Awizacja dostaw

Oprogramowanie YMSSystem VSSSystem zarządzania awizacjamiAwizacje dostawAwizacja dostaw oprogramowanieAwizacja dostaw SoftwareStudioOprogramowanie awizacja dostawOprogramowanie awizacja dostawAwizacja dostaw aplikacja System VSS System zarządzania awizacjami System zarządzania awizacjami Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich celu, czasu oraz przebiegu na terenie zakładu przemysłowego. Awizacja dostaw umożliwia logowanie się dostawców lub przewoźników za pomocą …

Awizacje VSS opinie

Awizacje VSS opinie

Awizacje VSS opinie

Opinie o programie Awizacje VSS są jednoznaczne.

Klienci SoftwareStudio podkreślają, że jest to najlepszy program awizacyjny z jakim kiedykolwiek pracowali.

To oprogramowanie, które nie wymaga długiego przeszkolenia jeśli chodzi o jego obsługę.

Awizacje VSS.

net od SoftwareStudio to bezproblemowe harmonogramowanie przychodzących i wychodzących transportów.

Jest dostępne przez Internet z każdego typu urządzeń wyposażonych w przeglądarkę internetową.

Oprogramowanie ma wiele pozytywnych opinii, które wskazują na wygodę i automatyzację okienek czasowych, dostaw, transportów.

Firmy będące naszymi klientami doceniają również szybki dostęp do kalendarza i jego edycji, a także proste wprowadzanie zmian będących reakcją na aktualną sytuację na magazynie.

Firmy kurierskie wysyłka z magazynu

Firmy kurierskie wysyłka z magazynu

Firmy kurierskie wysyłka z magazynu

Integracja programu magazynowego z programem Studio VSS.

net oraz firmą kurierską ma na celu ułatwienie pracy obsłudze magazynu.

Wysyłanie paczek za pośrednictwem firm kurierskich – spedycyjnych wiąże się z dodatkową pracą polegającą na spakowaniu i oznakowaniu przesyłki kurierskiej.

Praca z programem Spedycja.

net polega na rejestracji numerów listów przewozowych, które kojarzone są z dokumentami wydania z magazynu WZ wraz z możliwością wydrukowania dokumentów na zwykłej drukarce laserowej lub atramentowej oraz opcją drukowania etykiet z kodem kreskowym do naklejenia na przesyłce za pomocą drukarki kodów kreskowych.

Okno rezerwacji

Okno rezerwacji

Okno rezerwacji

Aplikacja Online musi zapewniać okno rezerwacji i pełną transparentność operacji.

Oprogramowanie umożliwia podgląd działań transportowych na terenie wszystkich lokalizacji w czasie rzeczywistym oraz ich historię.

System VSS.

net porównuje automatycznie zameldowanie na parkingu auta z oknem awizacyjnym.

Jeżeli czas podstawienia auta zgodny jest z oknem czasowym oraz dostępnością rampy to system VSS.

net wpuszcza pojazd na teren zakładu.

Jeżeli natomiast wjazd pojazdu nie jest w danym momencie możliwy, kierowca musi zostać wezwany w późniejszym terminie.


YMS system

YMS system

YMS rozwiązanie awizacyjne pozwala na zarządzanie oraz kontrolę pracy poszczególnych uczestników procesu logistycznego. Wykorzystuje do tego technologię chmury obliczeniowej (Cloud Computing). Wspiera nie tylko firmę w zarządzaniu procesami logistycznymi, transportami, planowaniem dostaw, ale także przewoźników. Aplikacja Android umożliwia awizacje dostaw przez spedytorów. Ponadto program rejestruje i kontroluje cel, czas oraz …

YMS program

Awizacja dostaw oprogramowanie, czyli awizowanie dostaw. Ilości pojazdów odwiedzające magazyn w poszczególnych porach dnia zaczyna rozkładać się w sposób bardziej równomierny, a to dzięki używaniu rozwiązania – YMS program awizacji transportów. Czy to wszystkie zalety programu okien czasowych? Zdecydowanie NIE. Od programu klasy YMS oczekujemy więcej. Oczekujemy i otrzymujemy, ponieważ …