nadzór nad awizacjami

Programy demo
SoftwareStudio

SoftwareStudio nadzór nad awizacjami

Jak mam prowadzić nadzór nad awizacjami?

Dostępnych jest wiele rodzajów oprogramowania do nadzorowania awizacji dostaw do magazynu. Najpopularniejszym rodzajem oprogramowania jest system zarządzania magazynem (WMS). WMS to aplikacja służąca do śledzenia i zarządzania ruchem towarów i materiałów w magazynie. Służy również do śledzenia i zarządzania przechowywaniem towarów i materiałów w magazynie.

WMS zazwyczaj zawiera kilka modułów, z których każdy dotyczy określonego obszaru zarządzania magazynem. Na przykład może istnieć moduł do przyjmowania towarów i materiałów do magazynu, moduł do przechowywania towarów i materiałów w magazynie oraz moduł do wysyłki towarów i materiałów z magazynu. Ponadto WMS może również zawierać moduły do ​​kompletacji zamówień, odkładania i zarządzania zapasami.

Większość aplikacji WMS zaprojektowano do użytku w połączeniu z systemem planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). System ERP to aplikacja służąca do zarządzania i koordynowania działalności firmy. Jest zwykle używany do zarządzania finansami, zasobami ludzkimi i działalnością produkcyjną firmy.

Aplikacje WMS są zwykle używane w magazynach będących częścią łańcucha dostaw. Łańcuch dostaw to sieć organizacji zaangażowanych w proces przekształcania surowców w gotowe produkty. Organizacje w łańcuchu dostaw obejmują dostawców, producentów, dystrybutorów i detalistów.

WMS pomaga zoptymalizować przepływ towarów i materiałów przez magazyn. Czyni to, zapewniając widoczność miejsca pobytu towarów i materiałów oraz zapewniając narzędzia do zarządzania przechowywaniem i przemieszczaniem towarów i materiałów.

WMS zazwyczaj zawiera szereg funkcji, takich jak:

  • Skaner kodów kreskowych, który służy do śledzenia ruchu towarów i materiałów w magazynie;
  • Mapa magazynowa pokazująca lokalizację towarów i materiałów w magazynie;
  • Manifest wysyłkowy zawierający listę towarów i materiałów, które mają zostać wysłane z magazynu;
  • Dok odbiorczy, który służy do śledzenia przybycia towarów i materiałów do magazynu;
  • Dok odkładania, który służy do śledzenia ruchu towarów i materiałów z doku odbiorczego do miejsca ich przechowywania;
  • System zarządzania zapasami, który służy do śledzenia ilości towarów i materiałów w magazynie;
  • System kompletacji służący do śledzenia ruchu towarów i materiałów z miejsca ich przechowywania do doku wysyłkowego
System do awizacji
Awizacje

Awizacja dostaw – aplikacja

Czas zakończyć wpisywanie danych kierowcy i samochodu, czasów wjazdu, a także wyjazdu w zeszytach ochrony. Mamy XXI wiek, czas wykorzystać rozwiązanie typu: awizacja dostaw, a także aplikacja WWW. Okna czasowe umożliwiają ciągły dostęp do utworzonych awizacji. Upoważnieni pracownicy mają możliwość edycji danych, zmiany godziny

Awizacje

Planowanie dostaw do magazynu

Planowanie dostaw, czyli OPROGRAMOWANIA DLA FIRMY TRANSPORTOWEJ. W programie StudioSystem dostępna jest funkcjonalność umożliwiająca planowanie dostaw do magazynu. Ponadto system zapewnia rezerwację ramp w magazynie powiązanych z transportem (dostawy i wysyłki). Na podstawie wprowadzonych danych tworzy harmonogramy dla magazynu i rampy załadunkowej. Procesy związane

Awizacje

Oprogramowanie VSS.net

System kolejkowy wjazdów na teren zakładu, czyli okna czasowe. Opanowanie żywiołu jakim jest w przedsiębiorstwie produkcyjnym lub logistycznym magazynu oraz placu manewrowego to duże wyzwanie. Sytuacja się radykalnie zmienia, gdy dziennie tych transportów mamy kilkadziesiąt czy setki. Potrzebujesz więc oprogramowanie VSS.net!

Chcesz sprawdzić demo?

Prawdziwe demo online programu awizacyjnego więcej warte jest niż tysiące słów. Więcej niż setki zdjęć czy prezentacji multimedialnych. Sprawdź jak działa nasza wersja demo systemu YMS.
Demo