+48 533 322 626

Wysyłanie maili z oprogramowania awizacyjnego.

Program awizacje VSS.net umożliwia wysyłanie wiadomości mail, a także wiadomości tekstowych SMS.

Wysyłanie powiadomień do kontrahentów za pomocą poczty elektronicznej jest skutecznym sposobem na komunikację. Następuje to przez informowanie ich o planowanych, albo też zrealizowanych wydarzeniach związanych z awizowanym transportem.

Wysyłana wiadomość mailowa – jest to możliwe po odpowiednim skonfigurowaniu konta poczty elektronicznej za pomocą którego rozsyła się wiadomości. Przed wysłaniem wiadomości wyświetla się formularz. W nim osoba korzystająca z tej funkcji może nadać. Albo też zmienić tytuł wiadomości e-mail, wybrać adresatów oraz wprowadzić lub zmodyfikować treść wiadomości.

Wymienione modyfikacje związane są z możliwością automatycznego uzupełnienia wiadomości mail zgodnie przypisanym schematem. W wersji bazowej systemu, a także jednocześnie demo wysyłanie wiadomości mail możliwe jest z poziomu kartoteki kontrahentów oraz przewoźników.

Wysłanie wiadomości mail

Okno z którego wysyłane są wiadomości mail składa się z pól:

 • od – w polu umieszczony jest adres mail odpowieadający zalogowanemu użytkownikowi;
 • Adresat – w przypadku wersji demo pobierany z odpowiedniej kolumny zaznaczonego rekordu w kartotece kontrahenta/przewoźnika;
 • DW – wyświetla listę adresów do wiadomości których można wysłać wiadomość;
 • Tytuł – pole tytułu można uzupełniać przez użytkownika lub automatycznie zgodnie z szablonem;
 • Wiadomość – edytor treści wiadomości w którym wpisywana jest treść. Można ją wprowadzić automatycznie przez schemat, który można modyfikować (na powyższej grafice wprowadzony schemat zawiera treść „Dzień dobry” ).

Kliknięcie na przycisk wyślij, powoduje rozesłanie wiadomości do wszystkich podanych osób.

Wiadomość – Wysyłanie SMS z oprogramowania awizacyjnego

Oprogramowanie awizacyjne autorstwa SoftwareStudio umożliwia wysyłanie wiadomości SMS z poziomu programu. Podobnie jak poprzednio użycie odpowiedniego polecenia powoduje otwarcie okna poprzez które wysyłana jest wiadomość SMS. Okno SMS składa się z dwóch pól:

 • Do – pole w którym zawarty jest numer na który wysłana jest wiadomość;
 • Treść wiadomości SMS.
wiadomość sms
Awizacja wiadomość

Istnieje możliwość, by tak jak w przypadku adresata wiadomości mail, pole do uzupełniało się automatycznie z odpowiedniej kolumny w kartotece. Tak samo treść może się uzupełniać automatycznie i mimo wszystko wciąż podlegać edycji.

System Awizacji Transportu

Zarządzanie awizacjami YMS

System do awizacji oparty o platformę StudioSystem rejestruje wszystkie wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Zastosowanie programu system awizacji transportu przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów.

Zarządzanie awizacjami YMS
Zarządzanie awizacjami YMS

System do awizacji oparty o platformę StudioSystem rejestruje wszystkie wizyty, kontroluje ich cel, czas i przebieg oraz koordynuje dostęp do zasobów (doków, parkingów, wag). Zastosowanie programu system awizacji transportu przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów.

 • Awizacje klienta. Rola „kontrahent” systemu Awizacje.net
  Wdrożenie systemu awizacyjnego SoftwareStudio jest niezwykle korzystne nie tylko ze względu obsługi awizacji poprzez pracowników. Awizacje.net to system, który pozwala na awizacje klienta, czyli tworzenie awizacji przez kontrahentów, firmy współpracujące i wszystkich klientów, którym zostaną Czytaj dalej…
 • Awizacja dostaw
  Pracownicy by móc szybko, a także sprawnie podejmować decyzje potrzebują szybkiego dostępu do danych biznesowych, które rejestrowane są za pomocą różnych programów. Posiadający wszechstronne umiejętności, jak również wiedzę pracownicy potrzebują intuicyjnego, a jednocześnie silnego narzędzia, Czytaj dalej…
 • Okna czasowe – awizacja dostaw
  Działanie oprogramowania usprawniającego, a także koordynującego dostawy oraz wysyłki z magazynu polega na planowaniu transportu na odpowiednią godzinę. Poznaj więc nasze okna czasowe – awizacja dostaw, aplikację gotową dla Ciebie! DEMO Awizacje VSS.net Kartoteki W Czytaj dalej…
 • System awizacji
  System awizacji pozwala na zaplanowanie transportu na odpowiednią godzinę, usprawniając harmonogram czasu pracy magazynu. To kluczowy czynnik, ponieważ zwiększenie wydajności przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych jest uzależnione od sprawnego przepływu informacji. DEMO Awizacje VSS.net Kartoteki W Czytaj dalej…
 • Zarządzanie awizacjami
  O wykorzystaniu programu do zarządzania awizacjami tzw. okna czasowe planuje wiele firm od dłuższego czasu. Rosną wolumeny produkcyjne, co skutkuje zwiększeniem ilości dostaw oraz wysyłek wyrobów gotowych z magazynów, a to wymusza odpowiednie zarządzanie awizacjami. Czytaj dalej…
 • Awizacja w magazynie – jeden system, wiele rozwiązań
  Awizacja w magazynie to kluczowy aspekt, wpływający na usprawnienie działań związanych z procesem magazynowym, jak i organizacją logistyczną największych firm produkcyjnych. Awizacja w magazynie – jeden system, wiele rozwiązań. Jak bezawaryjnie kontrolować i zarządzać harmonogramem Czytaj dalej…
DEMO

  Awizacje VSS.net

 • kartoteka kontrahentów

  Kartoteki

  W programach SoftwareStudio wykorzystuje się kartoteki. Są one zbiorem danych, które to wykorzystywane są podczas pracy z programem. Rola Spedycja – dodawanie, edycja, a także anulowanie awizacji, podgląd statusu przewoźników, dodanie załączników do awizacji, praca na kalendarzach, wysyłka powiadomienia e-mail, wysyłka SMS z danymi awizacji do kierowców. Kartoteki Oprogramowanie YMS Wysyłanie powiadomień do kontrahentów za pomocą poczty.
 • Planowanie transportów

  Planowanie transportów

  Sekcja Transport dla magazynu pozwala nam na bezpośrednie dopisanie transportu do wybranego magazynu, wybranej rampy i wybranej godzinie. Oprogramowanie YMS Wysyłanie powiadomień do kontrahentów za pomocą poczty elektronicznej jest skutecznym sposobem na komunikację. Następuje to przez informowanie ich o planowanych, albo też zrealizowanych wydarzeniach związanych z awizowanym transportem. Planowanie transportów Aby dopisać nową pozycję należy w pierwszej kolejności wybrać.
 • Oprogramowanie awizacyjne

 • Awizacje obiekt

  Awizo. Dopisanie awizacji

  Dopisanie awizacji jest podstawową czynnością w programie awizacyjnym. Awizacja transportów przez stronę www, albo też telefon komórkowy z systemem Android. System rejestruje awizacje, wizyty, kontroluje czas, a także przebieg oraz koordynuje dostęp do zdefiniowanych zasobów (doków, bram, jak również wag). Oprogramowanie YMS Wysyłanie powiadomień do kontrahentów za pomocą poczty elektronicznej jest skutecznym sposobem na komunikację. Następuje to przez informowanie.
 • Platforma do awizacji

 • oprogramowania

  Zalety oprogramowania SoftwareStudio

  Jak zalety oprogramowania softwarestudio pomaga w pracy kierownika magazynu? Na zakończenie artykułu na temat Zalety oprogramowania SoftwareStudio proszę skontaktuj się z nami. System awizacyjny zapewnia posiadanie jednego miejsca, w którym wszyscy zainteresowani mają wgląd do stanu dostaw. Jak również wysyłek – na najbliższą przyszłość i historycznych zdarzeń. Studio Awizacje VSS.net, są wynikiem stosowania nowoczesnych technologii, które.
 • System awizacyjny

 • system YMS zestawienia i raporty

  Zestawienia i raporty w programie awizacyjnym

  Program Awizacyjny VSS.net umożliwia przegląd danych w postaci zestawień, a także raportów. System YMS zapewnia raportowane, jak również mierzenie czasów. Rejestracja czasów: wjazdu na teren zakładu; podstawienia pod rampę; rozpoczęcia, a także zakończenia odprawy celnej, wyjazd z zakładu. Oprogramowanie YMS Wysyłanie powiadomień do kontrahentów za pomocą poczty elektronicznej jest skutecznym sposobem na komunikację. Następuje to przez informowanie.