Oprogramowanie SoftwareStudio VSS.net jest systemem zaprojektowanym w taki sposób, aby organizacja transportu magazynowego przebiegała sprawnie i powalała na obsługę większej liczby transportów poprzez odpowiednie zaplanowanie ich w czasie.

Organizacja transportu

Organizacja transportu

System awizacyjny stworzony przez programistów SoftwareStudio to oprogramowanie dedykowane firmom magazynowym. W znacznym stopniu polepsza on organizację transportów, a także pozwala na ciągłe ulepszanie procesów związanych z awizacjami. Okna czasowe i automatyzacja ich trwania, a także przejrzysty kalendarz to jedne z najbardziej zachwalanych funkcji oprogramowania SoftwareStudio.

Oprogramowanie awizacyjne – wszystkie informacje w jednym miejscu

System można obsługiwać poprzez przeglądarkę internetową z każdego miejsca. Jest prosty w obsłudze, a także niezwykle wygodny poprzez możliwość szybkiego dotarcia do wymaganych funkcji systemu. Nie trzeba przeklikiwać się przez wiele okienek systemu, aby odnaleźć to, czego się szuka. System ma bardzo klarowne menu, a wszystkie funkcjonalności zostały podzielone na panelu głównym w taki sposób, aby dostanie się do każdej opcji było możliwe w kilka sekund.

Demo programu – organizacja transportu

Ze wszystkimi funkcjami systemu awizacyjnego można zapoznać się poprzez przetestowanie DEMO. System może zostać spersonalizowany, czyli dopasowany do konkretnych, innych niż w standardowej wersji oprogramowania, operacji. Dzięki VSS.net organizacja transportu staje się częściowo zautomatyzowana, co znacznie odciąża pracowników magazynu. W systemie rozróżnia się cztery podstawowe role. Są to: „dział transportu”, „kontrahent”, „brama wjazdowa”, „magazyn”.

VSS.net

Oprogramowanie

W systemie dostępne są przejrzyste kalendarze transportów. Można wybierać spośród kalendarzy podzielonych na: kalendarze ogólne, według obiektów, według magazynów, według bram. Takie uporządkowanie sprawia, że organizacja transportów, dokumentacji i wszystkich działań z nich związanych jest dopasowana do każdego miejsca/działu, dzięki czemu pracownicy mogą zgrać w czasie swoje obowiązki tak, aby transporty, ich rozładunki i załadunki przebiegały możliwie jak najsprawniej.

Awizacje klienta. Rola „kontrahent” systemu Awizacje.net
Awizacje klienta. Rola „kontrahent” systemu Awizacje.net

Wdrożenie systemu awizacyjnego SoftwareStudio jest niezwykle korzystne nie tylko ze względu obsługi awizacji poprzez pracowników. Awizacje.net to system, który pozwala na awizacje klienta, czyli…

Organizacja transportu. Program Awizacyjny VSS.net
Organizacja transportu. Program Awizacyjny VSS.net

Oprogramowanie SoftwareStudio VSS.net jest systemem zaprojektowanym w taki sposób, aby organizacja transportu magazynowego przebiegała sprawnie i powalała na obsługę większej liczby transportó…

System zarządzania awizacjami
System zarządzania awizacjami

System zarządzania awizacjami. Harmonogram transportów, czyli VSS.net. Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich celu, czasu, a tak…

DEMO

  Awizacje VSS.net

 • Kalendarz

  Awizacje transportu

  System do awizacji VSS.net to rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution) zwanego także YMS (Yard Management System). Czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Awizacja transportów realizowana za pomocą nowoczesnego oprogramowania pozwala na szybką, łatwą i precyzyjną informację. Czyli rozwiązanie od SoftwareStudio ma możliwość przekazania informacji.
 • platforma-do-awizacji-VSS.net

  VSS.net

  VSS.net, czyli rozwiązanie klasy YMS. Nowoczesne oprogramowanie awizacyjne to VSS.net. Ponieważ jego zadaniem jest automatyzacja procesów planowania załadunków i rozładunków i zapewnia dostęp Online. System składa się z platformy internetowej i aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android lub iOS (Apple). VSS.netVSS.net, czyli rozwiązanie klasy YMS. AWIZACJA TRANSPORTUAWIZOWANIE w VSS.netAWIZACJE TRANSPORTUVSS.net zapewnia awizacje w magazynie VSS.net AWIZACJA TRANSPORTU Dla.
 • Oprogramowanie awizacyjne

 • Wysłanie wiadomości mail

  Wiadomość mail i SMS z poziomu programu

  Wysyłanie maili z oprogramowania awizacyjnego. Program awizacje VSS.net umożliwia wysyłanie wiadomości mail, a także wiadomości tekstowych SMS. Wysyłanie powiadomień do kontrahentów za pomocą poczty elektronicznej jest skutecznym sposobem na komunikację. Następuje to przez informowanie ich o planowanych, albo też zrealizowanych wydarzeniach związanych z awizowanym transportem. Wysyłana wiadomość mailowa – jest to możliwe po odpowiednim skonfigurowaniu konta poczty elektronicznej.
 • Platforma do awizacji

 • oprogramowania

  Zalety oprogramowania SoftwareStudio

  Zalety oprogramowania do awizacji transportu Studio Awizacje VSS.net, są wynikiem stosowania nowoczesnych technologii, które pozwalają na spersonalizowanie bezpiecznego, a także intuicyjnego systemu. System awizacyjny zapewnia posiadanie jednego miejsca, w którym wszyscy zainteresowani mają wgląd do stanu dostaw. Jak również wysyłek – na najbliższą przyszłość i historycznych zdarzeń. Bezpieczeństwo Standardem jest szyfrowanie danych za pomocą protokołów SSL, ponadto oprogramowanie.
 • System awizacyjnySystem zarządzania awizacjami

 • Awizacje klienta

  Awizacje klienta. Rola „kontrahent” systemu Awizacje.net

  Wdrożenie systemu awizacyjnego SoftwareStudio jest niezwykle korzystne nie tylko ze względu obsługi awizacji poprzez pracowników. Awizacje.net to system, który pozwala na awizacje klienta, czyli tworzenie awizacji przez kontrahentów, firmy współpracujące i wszystkich klientów, którym zostaną udostępnione odpowiednie uprawnienia. Awizacje klienta – rola „kontrahent” Rola „kontrahent” to specyficzny typ użytkownika systemu Awizacje.net. Został stworzony po to, aby.