+48 533 322 626

Oprogramowanie SoftwareStudio VSS.net jest systemem zaprojektowanym w taki sposób, aby organizacja transportu magazynowego przebiegała sprawnie i powalała na obsługę większej liczby transportów poprzez odpowiednie zaplanowanie ich w czasie.

Organizacja transportu

Organizacja transportu

System awizacyjny stworzony przez programistów SoftwareStudio to oprogramowanie dedykowane firmom magazynowym. W znacznym stopniu polepsza on organizację transportów, a także pozwala na ciągłe ulepszanie procesów związanych z awizacjami. Okna czasowe i automatyzacja ich trwania, a także przejrzysty kalendarz to jedne z najbardziej zachwalanych funkcji oprogramowania SoftwareStudio.

Oprogramowanie awizacyjne – wszystkie informacje w jednym miejscu

System można obsługiwać poprzez przeglądarkę internetową z każdego miejsca. Jest prosty w obsłudze, a także niezwykle wygodny poprzez możliwość szybkiego dotarcia do wymaganych funkcji systemu. Nie trzeba przeklikiwać się przez wiele okienek systemu, aby odnaleźć to, czego się szuka. System ma bardzo klarowne menu, a wszystkie funkcjonalności zostały podzielone na panelu głównym w taki sposób, aby dostanie się do każdej opcji było możliwe w kilka sekund.

Demo programu – organizacja transportu

Ze wszystkimi funkcjami systemu awizacyjnego można zapoznać się poprzez przetestowanie DEMO. System może zostać spersonalizowany, czyli dopasowany do konkretnych, innych niż w standardowej wersji oprogramowania, operacji. Dzięki VSS.net organizacja transportu staje się częściowo zautomatyzowana, co znacznie odciąża pracowników magazynu. W systemie rozróżnia się cztery podstawowe role. Są to: „dział transportu”, „kontrahent”, „brama wjazdowa”, „magazyn”.

VSS.net

Oprogramowanie

W systemie dostępne są przejrzyste kalendarze transportów. Można wybierać spośród kalendarzy podzielonych na: kalendarze ogólne, według obiektów, według magazynów, według bram. Takie uporządkowanie sprawia, że organizacja transportów, dokumentacji i wszystkich działań z nich związanych jest dopasowana do każdego miejsca/działu, dzięki czemu pracownicy mogą zgrać w czasie swoje obowiązki tak, aby transporty, ich rozładunki i załadunki przebiegały możliwie jak najsprawniej.


DEMO

  Oprogramowanie awizacyjne

 • VSS.net time slot management

  Program awizacyjny

  Rozwiązanie, jakim jest program awizacyjny pozwala na zarządzanie, a także kontrolę pracy poszczególnych uczestników procesu logistycznego. Wykorzystuje do tego technologię chmury obliczeniowej (Cloud Computing). Wspiera firmę w zarządzaniu procesami logistycznymi, transportami, planowaniem dostaw. Aplikacja Android umożliwia także awizacje dostaw przez spedytorów. Oprogramowanie YMS Organizacja transportuOprogramowanie awizacyjne – wszystkie informacje w jednym miejscuDemo programu –.
 • Wysłanie wiadomości mail

  Wiadomość mail i SMS z poziomu programu

  Wysyłanie maili z oprogramowania awizacyjnego. Program awizacje VSS.net umożliwia wysyłanie wiadomości mail, a także wiadomości tekstowych SMS. Oprogramowanie YMS Organizacja transportuOprogramowanie awizacyjne – wszystkie informacje w jednym miejscuDemo programu – organizacja transportuOprogramowanie Wysyłanie powiadomień do kontrahentów za pomocą poczty elektronicznej jest skutecznym sposobem na komunikację. Następuje to przez informowanie ich o planowanych, albo też zrealizowanych wydarzeniach związanych z awizowanym.
 • Platforma do awizacji

 • oprogramowania

  Zalety oprogramowania SoftwareStudio

  Jak zalety oprogramowania softwarestudio pomaga w pracy kierownika magazynu? Na zakończenie artykułu na temat Zalety oprogramowania SoftwareStudio proszę skontaktuj się z nami. System awizacyjny zapewnia posiadanie jednego miejsca, w którym wszyscy zainteresowani mają wgląd do stanu dostaw. Jak również wysyłek – na najbliższą przyszłość i historycznych zdarzeń. Studio Awizacje VSS.net, są wynikiem stosowania nowoczesnych technologii, które.
 • System awizacyjnySystem zarządzania awizacjami

 • Awizacje klienta

  Awizacje klienta. Rola „kontrahent” systemu Awizacje.net

  Wdrożenie systemu awizacyjnego SoftwareStudio jest niezwykle korzystne nie tylko ze względu obsługi awizacji poprzez pracowników. Awizacje.net to system, który pozwala na awizacje klienta, czyli tworzenie awizacji przez kontrahentów, firmy współpracujące i wszystkich klientów, którym zostaną udostępnione odpowiednie uprawnienia. Oprogramowanie YMS Organizacja transportuOprogramowanie awizacyjne – wszystkie informacje w jednym miejscuDemo programu – organizacja transportuOprogramowanie Awizacje klienta – rola.
 • System zarządzania awizacjami

 • System Awizacji Transportu

  Planowanie transportu

  Planowanie transportu za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich cel, czas oraz przebieg na terenie zakładu przemysłowego. Oprogramowanie YMS Organizacja transportuOprogramowanie awizacyjne – wszystkie informacje w jednym miejscuDemo programu – organizacja transportuOprogramowanie Kontrola awizacji oprogramowanie Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt. Jak również kontrolowanie ich celu, czasu, a także przebieg.