Wdrożenie systemu awizacyjnego SoftwareStudio jest niezwykle korzystne nie tylko ze względu obsługi awizacji poprzez pracowników. Awizacje.net to system, który pozwala na awizacje klienta, czyli tworzenie awizacji przez kontrahentów, firmy współpracujące i wszystkich klientów, którym zostaną udostępnione odpowiednie uprawnienia.

Awizacje klienta – rola „kontrahent”

Rola „kontrahent” to specyficzny typ użytkownika systemu Awizacje.net. Został stworzony po to, aby klienci magazynu i firmy współpracujące mogły samodzielnie tworzyć awizacje dotyczące ich przedsiębiorstwa. Dzięki temu samo zlecanie jest o wiele szybsze, nie wymaga każdorazowego kontaktu z pracownikiem magazynu, który wprowadzi zlecenie.

Awizacje klienta
rola kontrahent

Możliwości roli „kontrahent”

W tej roli dostępnych jest mniej opcji, niż w innych typach ról, takich jak na przykład „magazyn” czy „dział transportu”. Klient ma bowiem dostęp wyłącznie do danych dotyczących jego firmy. Nie ma możliwości przeglądania informacji na temat innych kontrahentów. Klient może sam tworzyć zamówienia awizacyjne i generować dokumentacje z tym związaną.

Po zalogowaniu się przez klienta do systemu Awizacje.net pojawia się główny panel funkcjonalności. Należą do nich:

 • nowe
 • kalendarz
 • awizacje
 • historia

Awizacje klienta – tworzenie

W roli „kontrahent” po wybraniu „nowy” wyświetla się okno tworzenia zamówienia przez klienta. W pierwszej kolejności wybiera on jeden z obiektów. Następnie wybiera rodzaj awizacji. Może to być dostawa do magazynu, albo też wysyłka z magazynu. Kolejna decyzja dotyczy rodzaju transportu. Użytkownikowi ukazują się różne rodzaje transportu w rozwijalnej liście, wystarczy, że wybierze jedną z nich. Później należy wybrać asortyment, ilość, a także rodzaj palet, datę i nr zamówienia. Po wypełnieniu tych danych należy przejść do sekcji „transport”. Tu wymagane są szczegółowe dane dotyczące transportu towaru. Są to:

 • przewoźnik
 • nr awizacji
 • dane dotyczące numeru rejestracyjny auta
 • nr rejestracyjny naczepy
 • kierowca – imię i nazwisko
 • kierowca – telefon
 • dokument tożsamości kierowcy

Przed zapisaniem można dodać uwagi, które uszczegóławiają niektóre informacje, albo są komentarzami klienta.

Wygoda

Awizacje.net

System awizacyjny SoftwareStudio to oprogramowanie z utworzonymi różnymi rolami, w zależności od tego, kto będzie obsługiwał system. Dzięki temu każdy dział, a także klienci mogą dodawać i edytować informacje, co usprawnia pracę magazynu. Każdy z użytkowników ma dostęp tylko do tych funkcji systemu, jakie dotyczą jego kompetencji.

Różnorodność językowa

Awizacje.net

Współpraca z firmami zagranicznymi, albo też prowadzenie firmy międzynarodowej wiążą się z problemami komunikacyjnymi dotyczącymi języka oprogramowania. Systemy SoftwareStudio są dostępne w różnych wariantach językowych, dzięki czemu oprogramowanie może być stosowane w każdym oddziale firmy na całym świecie.

Intuicyjność

Awizacje.net

Obsługiwanie systemów SoftwareStudio jest niezwykle łatwe. Przyczyna tkwi w sprytnym rozmieszczeniu funkcjonalności oprogramowania. Specjaliści SoftwareStudio stworzyli systemy w taki sposób, aby zarządzanie nimi było intuicyjne i nie wymagało szukania odpowiednich funkcji programu i nie powodowało marnowania czasu.

Awizacje klienta. Rola „kontrahent” systemu Awizacje.net
Awizacje klienta. Rola „kontrahent” systemu Awizacje.net

Wdrożenie systemu awizacyjnego SoftwareStudio jest niezwykle korzystne nie tylko ze względu obsługi awizacji poprzez pracowników. Awizacje.net to system, który pozwala na awizacje klienta, czyli…

Organizacja transportu. Program Awizacyjny VSS.net
Organizacja transportu. Program Awizacyjny VSS.net

Oprogramowanie SoftwareStudio VSS.net jest systemem zaprojektowanym w taki sposób, aby organizacja transportu magazynowego przebiegała sprawnie i powalała na obsługę większej liczby transportó…

System zarządzania awizacjami
System zarządzania awizacjami

System zarządzania awizacjami. Harmonogram transportów, czyli VSS.net. Zarządzanie awizacjami za pomocą platformy StudioSystem pozwala na rejestrowanie wizyt, kontrolowanie ich celu, czasu, a tak…

DEMO

  Awizacje VSS.net

 • Awizacje - rola dział transportu

  Role programowe

  Program ma wspomóc pracowników firmy. Dlatego też w naszym rozwiązaniu proponujemy podział programu na role programowe. Tak by każdy z użytkowników miał dostęp do określonych zasobów czyli posiada do dyspozycji informacje oraz funkcje odpowiednie dla jego zakresu pracy. W wersji demo programu Awizacje VSS.net rozróżniamy 4 rodzaje użytkowników (rola programowa): Dział transportu; Kontrahent; Brama; Magazyn. DZIAŁ.
 • Oprogramowanie awizacyjne

 • Awizacje obiekt

  Awizo. Dopisanie awizacji

  Dopisanie awizacji jest podstawową czynnością w programie awizacyjnym. Awizacja transportów przez stronę www, albo też telefon komórkowy z systemem Android. System rejestruje awizacje, wizyty, kontroluje czas, a także przebieg oraz koordynuje dostęp do zdefiniowanych zasobów (doków, bram, jak również wag). Aby rozpocząć proces awizacyjny należy na samym początku stworzyć podstawę – Awizo. Formularz składa się z kilku sekcji,.
 • System awizacyjny

 • awizacja w transporcie

  Awizacja w transporcie

  Transport zewnętrzny jest integralną częścią systemu logistycznego, ponieważ stanowi główne ogniwo przepływu dostaw towarów. Aby udoskonalić transfer między zakładami, należy bliżej przyjrzeć się systemowi awizacji w transporcie. Rozpatrując transport w pełnym wymiarze, występuje on we wszystkich ogniwach zarządzania logistycznego: pozyskanie surowców do produkcji,obsługa wytwarzania,dystrybucja gotowych towarów. Dlatego dobrze zorganizowany system awizacji w transporcie to kluczowy czynnik zarówno.
 • System zarządzania awizacjami

 • System zarządzania awizacjami

  System zarządzania awizacjami

  System zarządzania awizacjami Transport zewnętrzny jest integralną częścią systemu logistycznego, ponieważ stanowi główne ogniwo przepływu dostaw towarów. Aby udoskonalić transfer między zakładami, należy bliżej przyjrzeć się systemowi awizacji w transporcie. System zarządzania awizacjamiSystem zarządzania awizacjamiTransport zewnętrzny jest integralną częścią systemu logistycznego, ponieważ stanowi główne ogniwo przepływu dostaw towarów. Aby udoskonalić transfer między zakładami, należy bliżej przyjrzeć się.
 • Zarządzanie oknami czasowymi

 • Awizacja-transportu

  Planowanie transportów do magazynu

  Planowanie transportów, czyli AWIZACJA TRANSPORTU. O wdrożeniu systemu planowania transportów należy pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów. Planowanie dostaw to jedno z istotniejszych zadań magazynu. Opóźnienia dostaw generują straty i negatywnie wpływają na relacje z klientami. To właśnie kontrola dostaw, śledzenie czasu transportu, monitorowanie przewoźników są kluczowe. Wpływają.