+48 533 322 626

Program ma wspomóc pracowników firmy. Dlatego też w naszym rozwiązaniu proponujemy podział programu na role programowe.

Tak by każdy z użytkowników miał dostęp do określonych zasobów czyli posiada do dyspozycji informacje oraz funkcje odpowiednie dla jego zakresu pracy.

W wersji demo programu Awizacje VSS.net rozróżniamy 4 role programowe: Dział transportu; Kontrahent; Brama; Magazyn.

DZIAŁ TRANSPORTU

Awizacje - rola dział transportu

Wydzielona rola dla działu transportu podaje informacje związane z awizacjami na każdym z etapów jej przeprowadzania, kartoteki kontrahentów, przewoźników, czy też asortymentów oraz dostęp do zestawień i raportów pozwalających ocenić efektywność pracy w magazynie.

BRAMA

Rola stworzona na dla wprowadzenia ładu w przekazywanych informacjach. Założeniem w programie DEMO jest, by Rola Brama miała wyświetlane wyłącznie awizacje, które są potwierdzone lub mają opuścić teren zakładu. Dlatego też rola przygotowana została tak, by wyświetlić wyłącznie ważne informacje dla pracowników danego na bramie danego zakładu produkcyjnego. Wiąże się to z ograniczeniem widoków dostępnych w programie oraz ograniczoną ilością funkcji.
W roli brama występują wyłącznie:

 • Formularz wejścia na z zakład;

 • Formularz nieawizowanego wjazdu na zakład;

 • Kalendarz z awizacjami dla bramy w danym zakładzie produkcyjnym;

 • Zestawienie transportów oczekujących na wjazd;

 • Zestawienia historyczne gości oraz wjazdów nieawizowanych.

KONTRAHENT

Rola dla kontrahentów umożliwia wystawienie nowej awizacji transportu. Różnica pomiędzy formularzem w tej roli a tym umieszczonym w roli transport jest brak możliwości wybrania kontrahenta. Jest on narzucony automatycznie zgodnie danymi kontrahenta do którego przypisany jest użytkownik programu.
Tak jak awizo w tej roli jest wystawione wyłącznie na kontrahenta danego użytkownika, tak ma on dostęp do awizacji z nim powiązanych – oczekujących na potwierdzenie i historycznych.

awizacje - rola kontrahent

MAGAZYN

Tak jak wcześniej wspomniana rola brama, ta została wydzielona dla pracowników jednego z etapów obsługi transportu. Dzięki tej roli, jej użytkownicy mają wydzielone informacje o transportach które są na terenie obiektu i mają zostać podstawione do doku hali magazynowej.
W roli tej dostępne są pozycje wyświetlające:

• Kalendarz awizacji zaplanowanych na dziś;

• Kalendarz awizacji będących na terenie zakładu;

• Zestawienie awizacji dla danego magazynu do którego przypisany jest użytkownik;

• Obłożenie ramp.

awizacje - rola magazyn

Podział programu na role choćby w taki sposób jak w wersji demo ma na celu udostępnienie funkcji użytkownikom które są im niezbędne do pracy. Nie każdy pracownik potrzebuje funkcjonalności np. wyświetlanie zestawień oraz raportów. Innym celem jest uporządkowanie informacji, bo dzięki ich wyselekcjonowaniu dla każdej roli ograniczamy możliwość wystąpienia pomyłki. Przykład :realizacja w programie przez pracowników magazynu awizacji której transport w rzeczywistości nie znajduje się na terenie obiektu.

DEMO

  Oprogramowanie awizacyjne

 • awizacja transportu, oprogramowanie dla transportu

  Oprogramowanie dla transportu

  Planowanie i optymalizacja kosztów transportu to jedno z najważniejszych zadań, z którymi zmagają się największe firmy logistyczno-produkcyjne. Dlatego warto zainwestować w oprogramowanie dla transportu, które zapewni lepszą obsługę firm transportowych oraz kierowców. W logistyce na transport średnio przeznacza się jedną czwartą kosztów, dlatego tak ważne jest dokładne zaplanowanie dostawy i dobór odpowiednich środków transportu. Oprogramowanie dla.
 • Platforma do awizacji

 • zarządzanie-czasem-za-pomocą-okienka

  Platforma StudioSystem

  Nasza autorska platforma StudioSystem jest bazą proponowanych rozwiązań logistycznych. Są wśród nich programy magazynowe, awizacyjne oraz do wspierania handlowców. Intuicyjny interfejs Zastosowanie rozwiązań Internetowych (przeglądarkowych) oraz systemu Android pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania magazynowego z nowoczesnym i intuicyjnym w używaniu interfejsem. Wykorzystanie arkuszy styli CSS3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd do indywidualnych oczekiwań pracowników magazynu. Technologia StudioSystem to oprogramowanie, które.
 • System awizacyjny

 • awizacja-kierowcy

  Awizacja kierowcy

  Rzeczywisty czas dostawy, szybka rezerwacja wolnego terminu, skuteczne planowanie dostaw. To jedne z zadań, przed którymi stoją największe firmy produkcyjno-logistyczne. Awizacja kierowcy pozwoli rozwiązać ten problem. SoftwareStudio proponuje system awizacyjny, który usprawni komunikację między działem transportu, przewoźnikami i kontrahentami, a działem logistyki i magazynu. System zarządzania w zasięgu ręki Usprawniając komunikację i harmonogram czasu pracy, kierowca za pomocą.
 • awizacja w transporcie

  Awizacja w transporcie

  Transport zewnętrzny jest integralną częścią systemu logistycznego, ponieważ stanowi główne ogniwo przepływu dostaw towarów. Aby udoskonalić transfer między zakładami, należy bliżej przyjrzeć się systemowi awizacji w transporcie. Rozpatrując transport w pełnym wymiarze, występuje on we wszystkich ogniwach zarządzania logistycznego: pozyskanie surowców do produkcji,obsługa wytwarzania,dystrybucja gotowych towarów. Dlatego dobrze zorganizowany system awizacji w transporcie to kluczowy czynnik zarówno.
 • Zarządzanie oknami czasowymi

 • program-vss-net-awizacja-kierowcy

  Program Awizacje VSS.net

  Program Awizacje VSS.net od SoftwareStudio ma wspierać w przyjęciu transportu na terenie obiektów. O wdrożeniu systemu awizacyjnego warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów. Ponadto używanie systemu pozwala na przeniesienie części pracy związanej z awizowaniem na podwykonawców (przewoźników). Zapraszamy do zapoznania się materiałem o naszym oprogramowaniu. VSS.net oprogramowanie YMS do.