+48 533 322 626

Planowanie i optymalizacja kosztów transportu to jedno z najważniejszych zadań, z którymi zmagają się największe firmy logistyczno-produkcyjne. Dlatego warto zainwestować w oprogramowanie dla transportu, które zapewni lepszą obsługę firm transportowych oraz kierowców.

W logistyce na transport średnio przeznacza się jedną czwartą kosztów, dlatego tak ważne jest dokładne zaplanowanie dostawy i dobór odpowiednich środków transportu.

Oprogramowanie dla transportu zaproponowane przez SoftwareStudio umożliwia:

 • wyrównanie obciążenia magazynu,
 • zlikwidowanie kolejek samochodów przed zakładem i magazynem,
 • ograniczenie występowania tzw. „wąskich gardeł”,
 • sprawne zarządzanie oknami czasowymi,
 • szybkie identyfikowanie kierowców.

Zapoznaj się z wersją demo systemu awizacyjnego VSS.net SoftwareStudio

awizacja transportu, oprogramowanie dla transportu

Oprogramowanie dla transportu

System informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowaniem transportów – awizacja dostaw i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Dzięki temu, że moduł programu Awizacja Transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone. SoftwareStudio to producent oprogramowania dostarczający rozwiązania biznesowe dla firm sektora logistyki magazynowej, firm produkcyjnych i handlowych. Oprogramowanie Studio VSS.net to system zarządzania awizacjami, czyli rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution), czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowa-niem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu.

Ponieważ moduł programu awizacji transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone. Program do zarządzania magazynem najczęściej nie jest w wystarczający sposób przystosowany do wsparcia specyfiki firmy logistycznej. Oprogramowanie Studio VSS.net to system zarządzania awizacjami, czyli rozwiązanie typu VSS (Vehicle Scheduler Solution), czyli system informatyczny do zarządzania procesami logistycznymi związanymi z harmonogramowa-niem transportów i wizyt oraz ruchu na terenie zakładu. Moduł programu Awizacja Transportu umożliwia nam dopisanie nowego awizo oraz zawiera rejestry awiza w buforze i awiza zatwierdzone.

oprogramowanie-dla-transportu

Oprogramowanie dla transportu

Dzięki oprogramowaniu każdy transport na terenie zakładu jest rejestrowany.

Wpływa to na wzrost poziomu bezpieczeństwa na terenach magazynów. Szybka identyfikacja przewoźników jest możliwa dzięki awizacji kierowcy, ponieważ system prowadzi ewidencję wszystkich kierowców, osób towarzyszących i innych gości odwiedzających przedsiębiorstwo.

W programie demonstracyjnym Awizacje VSS.net dla roli programowej „Dział transportu” wydzielone zostały trzy grupy:

 • Awizacje,
 • Informacje,
 • Kartoteki.

Ostatnia z nich – kartoteki – to zbiór informacji o wszystkich dodanych do systemu kontrahentach, przewoźnikach, asortymencie, dostępnych bramach, magazynach, kalendarzach i skorowidzach. Dzięki temu rola programowa pozwala użytkownikowi na:

 • zarządzanie kalendarzami przypisanymi do konkretnych magazynów,
 • sprawdzanie statusu danych awizacji,
 • dodawanie nowych kontrahentów i przewoźników oraz edytowanie wpisanych danych,
 • indeksowanie asortymentu,
 • zarządzanie danymi obiektów firmy.
oprogramowanie-dla-transportu
„Skorowidz” wybrany z menu pozwala na podgląd statusów wszystkich awizacji i wizyt na terenie zakładów.

Oprogramowanie pozwala na awizowanie dostaw niezbędnych w zarządzaniu transportem, dzięki któremu użytkownik:

 • zarejestruje awizacje, dokładnie określając parametry wizyty i przewoźnika,
 • będzie w czasie rzeczywistym kontrolował przebieg dostawy oraz koordynował dostęp do zdefiniowanych zasobów (ramp, doków oraz wag).

Zarządzanie transportem dzięki tak spersonalizowanemu systemowi, dostosowanego do potrzeb klienta sprawia, że firma przestaje borykać się z problemem płynnej komunikacji między działami.

SoftwareStudio dostosuje program awizacyjny do wymogów Twojej firmy. Skonsultuj się z nami już dziś.

Time management

Platforma okna czasowe

Internetowa platforma okna czasowe Program do awizacji transportu wdrażany przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów. DEMO Awizacje VSS.net Program Więcej…
program do awizacji dostaw

Program do awizacji dostaw

Program do awizacji dostaw obejmuje proces magazynowym czyli zestaw czynności wykonywane podczas przepływu towarów przez magazyn. Rozpoczyna się od rozładunku towarów od dostawców zewnętrznych, przez przyjęcie, wydawanie, składowanie i załadunek. Aby ten proces mógł być Więcej…
program-awizacyjny

System YMS

System YMS Nowoczesne oprogramowanie to system YMS, ponieważ jego zadaniem jest automatyzacja procesów planowania załadunków i rozładunków. Planowanie okien czasowych dla załadunku i rozładunku pojazdów pozwala lepiej wykorzystać zasoby przedsiębiorstwa. Minimalizuje się w ten sposób Więcej…
system YMS

Awizacja dostaw – okna czasowe

Działanie oprogramowania usprawniającego i koordynującego dostawy oraz wysyłki z magazynu polega na planowaniu transportu na odpowiednią godzinę. Ewidencjonowanie planów obciążeń bram wjazdowych, doków załadunkowych porządkuje i zmniejsza ryzyko powstawania tzw. „wąskich gardeł”. DEMO Awizacje VSS.net Więcej…
DEMO

  Awizacje VSS.net

 • Program do awizacji dostaw

  Program do awizacji dostaw

  Program do awizacji dostaw obejmuje proces magazynowym czyli zestaw czynności wykonywane podczas przepływu towarów przez magazyn. Rozpoczyna się od rozładunku towarów od dostawców zewnętrznych, przez przyjęcie, wydawanie, składowanie i załadunek. Aby ten proces mógł być poprawnie realizowany należy zapewnić, oprócz warunków organizacyjnych, także warunki technologiczne. Te warto zacząć wdrażać do usprawnienia.
 • Platforma do awizacji

 • zarządzanie-czasem-za-pomocą-okienka

  Platforma StudioSystem

  Nasza autorska platforma StudioSystem jest bazą proponowanych rozwiązań logistycznych. Są wśród nich programy magazynowe, awizacyjne oraz do wspierania handlowców. Intuicyjny interfejs Zastosowanie rozwiązań Internetowych (przeglądarkowych) oraz systemu Android pozwala na zaproponowanie użytkownikom oprogramowania magazynowego z nowoczesnym i intuicyjnym w używaniu interfejsem. Wykorzystanie arkuszy styli CSS3 pozwala zaprojektować i dostosować wygląd do indywidualnych oczekiwań pracowników magazynu. Technologia StudioSystem to oprogramowanie, które.
 • platforma do awizacji

  Platforma do awizacji

  Proces magazynowy to zestaw czynności, które są wykonywanie podczas przepływu towarów przez magazyn. Rozpoczyna się od rozładunku towarów od dostawców zewnętrznych, przez przyjęcie, wydawanie, składowanie i załadunek. Aby ten proces mógł być poprawnie realizowany należy zapewnić, oprócz warunków organizacyjnych, także warunki technologiczne. Te warto zacząć wdrażać do usprawnienia awizacji w magazynie.
 • System awizacyjny

 • awizacja-kierowcy

  Awizacja kierowcy

  Rzeczywisty czas dostawy, szybka rezerwacja wolnego terminu, skuteczne planowanie dostaw. To jedne z zadań, przed którymi stoją największe firmy produkcyjno-logistyczne. Awizacja kierowcy pozwoli rozwiązać ten problem. SoftwareStudio proponuje system awizacyjny, który usprawni komunikację między działem transportu, przewoźnikami i kontrahentami, a działem logistyki i magazynu. System zarządzania w zasięgu ręki Usprawniając komunikację i harmonogram czasu pracy, kierowca za pomocą.
 • Zarządzanie oknami czasowymi

 • program-vss-net-awizacja-kierowcy

  Program Awizacje VSS.net

  Program Awizacje VSS.net od SoftwareStudio ma wspierać w przyjęciu transportu na terenie obiektów. O wdrożeniu systemu awizacyjnego warto pomyśleć w momencie wzmożonej ilości operacji związanej z dostawami i odbiorami z magazynów. Ponadto używanie systemu pozwala na przeniesienie części pracy związanej z awizowaniem na podwykonawców (przewoźników). Zapraszamy do zapoznania się materiałem o naszym oprogramowaniu. VSS.net oprogramowanie YMS do.