+48 533 322 626

Działanie oprogramowania usprawniającego i koordynującego dostawy oraz wysyłki z magazynu polega na planowaniu transportu na odpowiednią godzinę.

Ewidencjonowanie planów obciążeń bram wjazdowych, doków załadunkowych porządkuje i zmniejsza ryzyko powstawania tzw. „wąskich gardeł”.

Zbierane w programie dane na temat awizacji dostaw danych związanych z planami transportów i ich rzeczywistymi czasami pozwalają monitorować i dyscyplinować przewoźników.

Program awizacyjny Studio VSS.net to elastyczne rozwiązanie działające na webowej platformie IIS, baza danych SQL Server. Fundamentem rozwiązania jest platforma StudioSystem.

System Awizacji Transportu

Okienka czasowe

Z programu awizacja dostaw można korzystać lokalnie w jednym zakładzie. Jednak najważniejsze zalety związane są z możliwością programu polegające na tym, że jest to aplikacja działająca online przez Internet. Oprogramowanie awizacyjne może być zainstalowane na własnych serwerach lub hostowane w chmurze prywatnej.

Oprogramowanie awizacja dostaw pozwala w bardzo szerokim zakresie na spersonalizowanie ustawień w celu realizacji zadań w konkretnym przedsiębiorstwie.

Aplikacja okienek czasowych (okna czasowe) może obsługiwać jednocześnie wiele magazynów, fabryk zapewniając dostęp przewoźnikom i kontrahentom. Ponadto dostępny jest moduł na urządzenia z systemem Android. Aplikacja w telefonie komórkowym z Android w wersji 4.4 lub nowszym pozwala na szybką rejestrację awizacji i/lub zgłoszenia zmian w terminach.

Podstawowe funkcje oprogramowania awizacje dostaw

Definiowane harmonogramy pracy magazynów (okienek czasowych) i ramp (slotów). Każdy magazyn ma oddzielnie definiowane czasy pracy i własne kalendarze. Dokument awizacyjny może wymuszać wielkość okienka czasowego w zależności do rodzaju transportu oraz ilości palet załadunku lub rozładunku. Nadawanie numerów Load Plan, możliwość przypisywania numerów transportów, zleceń itp.

Program awizacyjny – narzędzie pracy ochrony zakładów przemysłowych

Najczęściej na bramach wjazdowych fabryk i magazynów logistycznych pracują tzw. firmy ochrony. Zadaniem ich jest notowanie w rejestrach kto i kiedy zostaje wpuszczony na teren obiektu. Zastosowanie programu awizacyjnego VSS.net pozwala zrezygnować z zapisów wizyt w zeszytach lub arkuszach kalkulacyjnych (Excel).

Zapisy dotyczące wjazdów i wyjazdów są trwale zapisywane w bazie danych. Wymóg korzystania przez pracowników ochrony z aplikacji na bramie powoduje, że firma otrzymuje dodatkowe narzędzie weryfikacji pracy ochrony.

Awizowanie dostaw

Zarządzanie przepływem informacji w zakresie planowanych i realizowanych dostaw to największa zaleta awizacji wykorzystywanych w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją. Towary przywożone są zgodnie z opracowanym grafikiem, dzięki czemu ruch transportowy odbywa się płynnie.

Nowoczesne sposoby awizacji pozwalają na uniknięcie wielu problemów, przede wszystkim przestojów, które powodują przecież poważne straty.

Rezerwacja okna czasowego

Błyskawiczna rezerwacja okna czasowego, dostępna dla działu transportu, zaopatrzenia, logistyki oraz dostawców i przewoźników -wystarczy dostęp do przeglądarki internetowej lub aplikacja zainstalowana na telefonie z systemem Android.

Logistyka

Dział logistyki i transportu dzięki intuicyjnym kalendarzom bezpośrednio nadzoruje postęp obsługi zleceń transportowych i wykorzystania okien czasowych. Kalendarze można wyświetlać na wiele sposobów:

 • widok dzienny/tygodniowy/miesięczny;
 • agenda;
 • oś czasu dzienna i tygodniowa.

Ochrona

Pracownicy ochrony na bramie rejestrują fakt przyjazdu samochodu. Ponadto odnotowują czas wjazdu na teren zakładu oraz wyjazdu z zakładu. Mogą otrzymują także alarmy o przedłużającym się pobycie samochodu na terenie zakładu.

Monitoring wizyjny

Zastosowanie kamer przemysłowych na bramie pozwala na przechowywanie fotografii aut i ich numerów rejestracyjnych.

Magazyn

Dyspozytor/kierownik magazynu przywołują kierowców do określonego doku załadunkowego. Magazyn rejestruje początek i koniec załadunku auta.

DEMO

  Awizacje VSS.net

 • Awizacje - rola dział transportu

  Role programowe

  Program ma wspomóc pracowników firmy. Dlatego też w naszym rozwiązaniu proponujemy podział programu na role programowe. Tak by każdy z użytkowników miał dostęp do określonych zasobów czyli posiada do dyspozycji informacje oraz funkcje odpowiednie dla jego zakresu pracy. W wersji demo programu Awizacje VSS.net rozróżniamy 4 role programowe: Dział transportu; Kontrahent; Brama; Magazyn. DZIAŁ TRANSPORTU Wydzielona rola.
 • Platforma do awizacji

 • system-awizacyjny, platforma-okna-czasowe

  Platforma okna czasowe

  Internetowa platforma okna czasowe Program do awizacji transportu wdrażany przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów. Okna czasowe do obsługi i rozładunku transportów. Zwiększenie wydajności magazynu i dokładne planowanie czasu na załadunek oraz rozładunek pojazdów transportowych. W systemie awizacyjnym okna czasowe.
 • System awizacyjny

 • awizowanie-dostaw

  Awizowanie dostaw

  Awizowanie dostaw pozwala na zaplanowanie transportu na odpowiednią godzinę, usprawniając harmonogram czasu pracy magazynu. To kluczowy czynnik, ponieważ zwiększenie wydajności przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych jest uzależnione od sprawnego przepływu informacji. System awizowania dostaw ustala ramy czasowe i ilościowe załadunku oraz rozładunku, dzięki czemu pozwala monitorować i dyscyplinować przewoźników. Wówczas magazyn jest ubezpieczony przed ryzykiem przestojów i.
 • platforma do awizacji, zarządzanie awizacjami

  Zarządzanie awizacjami

  O wykorzystaniu programu do zarządzania awizacjami tzw. okna czasowe planuje wiele firm od dłuższego czasu. Rosną wolumeny produkcyjne, co skutkuje zwiększeniem ilości dostaw oraz wysyłek wyrobów gotowych z magazynów, a to wymusza odpowiednie zarządzanie awizacjami. Narastają więc problemy w zarządzaniu pracą magazynów i organizacją czasu ich pracy. Dlatego niezbędnym okazuje się wdrożenie systemowego rozwiązania, które.
 • Zarządzanie oknami czasowymi

 • Kalendarz

  Okna czasowe

  Okna czasowe pozwalają na ciągłe monitorowanie nowo utworzonych awizacji, z możliwością edycji danych, zmiany godziny załadunku i rozładunku oraz planowanego czasu obsługi. Dlatego coraz więcej firm logistyczno-produkcyjnych decyduje się na nowoczesne rozwiązania systemowe. Do zarządzania awizacjami SoftwareStudio szczególnie poleca dedykowany system YMS. System rezerwacji okien czasowych pozwala na: redukcję kolejki pojazdów, czekających na załadunek lub rozładunek towarów,uniknięcie tworzenia.