+48 533 322 626

Okna czasowe pozwalają na ciągłe monitorowanie nowo utworzonych awizacji, z możliwością edycji danych, zmiany godziny załadunku i rozładunku oraz planowanego czasu obsługi.

Dlatego coraz więcej firm logistyczno-produkcyjnych decyduje się na nowoczesne rozwiązania systemowe. Do zarządzania awizacjami SoftwareStudio szczególnie poleca dedykowany system YMS.

System rezerwacji okien czasowych pozwala na:

 • redukcję kolejki pojazdów, czekających na załadunek lub rozładunek towarów,
 • uniknięcie tworzenia się tzw. „wąskich gardeł” w transporcie,
 • uzyskiwanie w czasie rzeczywistym informacji o tym, które pojazdy znajdują się przed załadunkiem, a które zostały odprawione.

Dyspozytorzy rezerwując okna czasowe, uzyskują informację o jakiej godzinie kierowca powinien podstawić się pod wyznaczoną bramą. W ten sposób z łatwością można uniknąć kolejek na terenie zakładu. Ilości transportów przebywających na terenie magazynu w konkretnych porach dnia zaczynają się równomiernie rozkładać.

Okna czasowe automatycznie generują czasu załadunku/rozładunku

System awizacyjny umożliwia wybór awizowanego transportu. Po wyborze odpowiedniego (auto, bus, tir, cysterna), użytkownik może sam określić czas zlecenia lub zostanie ono automatycznie wyliczone przez system.

Poniżej długość okien czasowych rekomendowany dla poszczególnych typów pojazdów:

 • auto – 30 minut
 • autobus – 40 minut
 • tir – 2 godziny
 • cysterna – 3 godziny

Kontroluj prace wszystkich magazynów dzięki jednej aplikacji

Za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub telefonu komórkowego z systemem Android, pracownicy magazynu, logistycy i przewoźnicy mogą tworzyć nowe awizacje.

Podział na role programowe:

 • Brama,
 • Kontrahent,
 • Dział transportu,
 • Dział logistyki

pozwoli na płynniejsze zarządzanie oknami czasowymi.

Zlecenie transportu

Dział transportu rejestruje dokument zamówienia

Awizacja

Wybór okna czasowego przez kontrahenta lub przewoźnika

Magazyn

Akceptacja awizacji, generuje się potwierdzenie rezerwacji okna czasowego

Transport do magazynu

Ochrona ewidencjonuje czas podstawienia auta

Magazyn

Akceptuje wjazd na teren zakładu. Realizuje odbiór towaru lub jego wysyłkę.

Ochrona

Zamkniecie awizacji, auto opuszcza teren zakładu.

DEMO

  Platforma do awizacji

 • system-awizacyjny, platforma-okna-czasowe

  Platforma okna czasowe

  Internetowa platforma okna czasowe Program do awizacji transportu wdrażany przez przedsiębiorstwa zapewnienia lepszą obsługę kontrahentów i firm transportowych oraz przyczynia się do ograniczania wąskich gardeł związanych z rozładunkiem i załadunkiem towarów. Okna czasowe do obsługi i rozładunku transportów. Zwiększenie wydajności magazynu i dokładne planowanie czasu na załadunek oraz rozładunek pojazdów transportowych. W systemie awizacyjnym okna czasowe.
 • System awizacyjny

 • awizacja-kierowcy

  Awizacja kierowcy

  Rzeczywisty czas dostawy, szybka rezerwacja wolnego terminu, skuteczne planowanie dostaw. To jedne z zadań, przed którymi stoją największe firmy produkcyjno-logistyczne. Awizacja kierowcy pozwoli rozwiązać ten problem. SoftwareStudio proponuje system awizacyjny, który usprawni komunikację między działem transportu, przewoźnikami i kontrahentami, a działem logistyki i magazynu. System zarządzania w zasięgu ręki Usprawniając komunikację i harmonogram czasu pracy, kierowca za pomocą.
 • awizacja w transporcie

  Awizacja w transporcie

  Transport zewnętrzny jest integralną częścią systemu logistycznego, ponieważ stanowi główne ogniwo przepływu dostaw towarów. Aby udoskonalić transfer między zakładami, należy bliżej przyjrzeć się systemowi awizacji w transporcie. Rozpatrując transport w pełnym wymiarze, występuje on we wszystkich ogniwach zarządzania logistycznego: pozyskanie surowców do produkcji,obsługa wytwarzania,dystrybucja gotowych towarów. Dlatego dobrze zorganizowany system awizacji w transporcie to kluczowy czynnik zarówno.
 • awizowanie-dostaw

  Awizowanie dostaw

  Awizowanie dostaw pozwala na zaplanowanie transportu na odpowiednią godzinę, usprawniając harmonogram czasu pracy magazynu. To kluczowy czynnik, ponieważ zwiększenie wydajności przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych jest uzależnione od sprawnego przepływu informacji. System awizowania dostaw ustala ramy czasowe i ilościowe załadunku oraz rozładunku, dzięki czemu pozwala monitorować i dyscyplinować przewoźników. Wówczas magazyn jest ubezpieczony przed ryzykiem przestojów i.
 • platforma do awizacji, zarządzanie awizacjami

  Zarządzanie awizacjami

  O wykorzystaniu programu do zarządzania awizacjami tzw. okna czasowe planuje wiele firm od dłuższego czasu. Rosną wolumeny produkcyjne, co skutkuje zwiększeniem ilości dostaw oraz wysyłek wyrobów gotowych z magazynów, a to wymusza odpowiednie zarządzanie awizacjami. Narastają więc problemy w zarządzaniu pracą magazynów i organizacją czasu ich pracy. Dlatego niezbędnym okazuje się wdrożenie systemowego rozwiązania, które.